Zyrat Qendrore

Qëllimi ynë është t`ju ofrojmë klientëve tanë një shërbim cilësor dhe jemi gjithmonë këtu për ta arritur këtë qëllim

Orari

E Hene: 8:00 – 16:30
E Marte: 8:00 – 16:30
E Merkure: 8:00 – 16:30
E Enjte: 8:00 – 16:30
E Premte: 8:00 – 16:30
E Shtune: 8:00 – 16:30
E Diele: MBYLLUR

Send message

    Top